معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > بازتاب مسابقه ایران با اسپانیا در مطبوعات آفریقائی


  چاپ        ارسال به دوست

بازتاب درخشش تیم ایران برابر اسپانیا در رسانه های آفریقا

بازتاب مسابقه ایران با اسپانیا در مطبوعات آفریقائی

تارنمای «الخبر» الجزایر نوشت، اسپانیا با سختی از سد ایران گذشت و با این پیروزی یک بر صفر امید به راهیابی به مرحله بعد جام جهانی را در دل های هوادارانش زنده کرد.

الخبر افزود، اسپانیا با کسب این نتیجه، همراه با پرتغال، با کسب چهار امتیاز صدر نشین جدول شد و ایران نیز با 3 امتیاز پس از این دو تیم قرار گرفت اما مغرب هم تاکنون موفق به کسب هیچ امتیازی نشده است.

تارنمای «الفجر » مصر نیز نوشت، داور مسابقه گل دقیقه 62 ایران را که وارد دروازه اسپانیا شد، نپذیرفت.

تارنمای «دزایر پرس » الجزایر نیز نوشت، اسپانیا از دام ایران نجات یافت.

این تارنما افزود، خط دفاعی ایران بسیار سرسختانه عمل می کرد و اسپانیا با مشقت فراوان به خط دفاعی ایران نفوذ کرد.

تارنمای «مصر دی » نیز نوشت، عملکرد تیم ایران با وجود شکستش، منطقی بود و حتی یک گل وارد دروازه اسپانیا کرد اما داور آن را نپذیرفت و پس از آن نیز تیم ایران تلاش کرد توپ هایی را وارد دروازه حریف کند اما در این کار موفق نبود.

تارنمای مغربی «الیوم 24» نیز نوشت، اسپانیا به پیروزی دشوار و مهمی دست یافت ؛ ابتدا یک گل به ثمر رساند اما با واکنش قوی بازیکنان ایرانی روبرو شد و آن ها حتی یک گل هم وارد دروازه اسپانیا کردند اما داور آن را نپذیرفت.

این تارنما افزود، دروازه بان تیم ملی ایران در این بازی هم خوب درخشید و تیم ایران نیز به مساوی کردن این بازی خیلی نزدیک بود.

تارنمای «الیوم السابع» مصر نیز نوشت، دفاع کشنده ایران هرگونه فرصتی را از تیم اسپانیا گرفته بود اما بالاخره اسپانیا موفق به نفوذ به خطوط دفاعی ایران شد و یک گل به ثمر رساند و هرچند ایران یک گل پس از آن وارد دروازه تیم حریف کرد اما داور آن را آفساید دانست.


١٣:٣٠ - 1397/03/31    /    شماره : ٥٢١٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٧٣خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | آدرس و تلفن | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر